Taimsed tooted

Hoolid oma tervisest ja keskkonnast ning soovid oma toidulauale rohkem taimset toitu tuua? Või otsid kiire elutempo tõttu maitsvaid valmistoite? Hea uudis on see, et taimseid tooteid on poodides igale maitsele, olukorrale ja rahakotile. Taimse toidu osakaalu pole kunagi olnud lihtsam suurendada kui praegu! Oleme koostanud nimekirja jaekettides saadaval olevatest taimsetest toodetest, et aidata Sul selles põnevas maailmas orienteeruda.

Tervislikkus ja jätkusuutlikkus on Rimi jaoks olulised väärtused. Tervisereede kampaania raames pakub jaekett kõiki puu- ja köögivilju 15% soodustusega. Lisaks on Rimi poodides suurepärane valik taimseid valmistooteid. Tutvu kindlasti ka imemaitsvate taimsete retseptidega Rimi kodulehel!

Vaata tooteid

Prisma Peremarket on taime toidu austajate seas tuntud kui erakordselt suure tootevalikuga jaekett. Siit leiad kõike: taimseid pihve, juustusid, määrdeid, maitsepärmi, jäätist ja muud põnevat! Prisma taimsete piimade valik võtab silme eest lausa kirjuks!

Vaata tooteid

Selver pakub kvaliteetseid taimseid tooteid, väärtustades sealjuures kiiret ja sõbralikku teenindust. Lisaks rikkalikule puu- ja köögiviljavalikule leiad Selveri kauplustest ka määrdeid, tofut, taimseid piima- ja lihatooteid ning snäkke. Selveri Köögi valikus on ka suurepäraseid taimseid valmistooteid, mida lihtsalt peab proovima!

Vaata tooteid

Coop on üks Eesti suurimaid jaekette, mille tootevalikust leiad palju põnevaid taimseid tooteid. Kindlasti tasub ringi vaadata Coopi taimsete piimade ja konserveeritud toiduainete riiulitel ning sügavkülmutatud toodete letis. Kaupluse e-poest saad laia valikut taimseid tooteid ka endale mugavalt koju tellida!

Vaata tooteid

Mõne aasta eest võttis Maxima kindlaks eesmärgiks oma kauplustes taimsete toodete valikut suurendada. Tulemus oli muljetavaldav: nüüd leiad suurematest Maximatest väga head taimset juustu, määrdeid, hummust ning lisaks ka huvitavaid taimseid lihatooteid, mida mujalt ei leia!

Vaata tooteid

Comarketi taimsete toodete valik on viimastel aastatel samuti märgatavalt laienenud. Eriliselt aga paistab Comarket silma just oma valmistoitude ja jäätistega ning tihti tehakse allahindluskampaaniaid ka taimsetele piimadele!

Vaata tooteid

Delice kauplustes on taimne toit au sees. Sealt leiab nii taimseid vorste kui ka piimatooteid: jogurteid, kastmeid, kohukesi, jäätiseid ja muud põnevat. Soovitame kindlasti ka salatiletis ringi vaadata!

Vaata tooteid